Praca dla psychologa-psychoterapeuty

Dołącz do zespołu Centrum Psychologicznego „Kompas” w Radomiu!

Poszukujemy do współpracy: psychologów-psychoterapeutów różnych nurtów, szczególnie psychoterapeutów dzieci i młodzieży ale także osób dorosłych. Wymagania to: mgr psychologii, ukończony min 1 rok szkolenia psychoterapii i kontynuowanie szkolenia oraz min 1 rok doświadczenia w pracy w zawodzie psychologa. Oferujemy pracę w zespole psychoterapeutów w dynamicznie rozwijającym się gabinecie, możliwość indywidualnego dostosowania godzin  i ilości pracy. Preferowane są osoby z Radomia i okolic.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: psychoterapia@kompas.radom.pl

 

Odezwiemy się do wybranych osób.

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne

Biofeedback EEG

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej metody wspomagającej pamięć i koncentrację a także umożliwiającej redukcję stresu.

Biofeedback EEG to bezinwazyjna metoda poprawiająca pamięć, koncentrację, efektywność pracy mózgu dzięki zczytywaniu wartości fal mózgowych przez elektrody (mini eeg). Polecana zarówno dzieciom jak i dorosłym. Stosowana jako metoda wspierająca w terapii Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne

Szkoła Rodzicielstwa „Kompas” – najlepsze szkoła rodzenia w Radomiu

Najbardziej profesjonalna szkoła rodzenia w Radomiu, która uczy nie tylko jak się przygotować do porodu, ale także do tego, co będzie dalej – bo poród, to dopiero początek!

Tylko u nas zajęcia prowadzą różne specjalistki, a każda jest ekspertem w swojej dziedzinie. Same jesteśmy mamami i na codzień spotykamy się z innymi rodzicami, dlatego wiemy, jakiej wiedzy najbardziej potrzebują przyszli rodzice i właśnie taką wiedzę chcemy Wam przekazać!

Więcej informacji na www.szkolarodzicielstwa.kompas.radom.pl i na www.facebook.com/szkolarodzicielstwa

A także pod nr tel 515896121

Zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne

Jak zadbać o dziecko, gdy rodzice się rozstają?

21.04.2018 o godz.16:00 psycholog – psychoterapeutka Justyna Stanik-Rybak poprowadzi spotkanie dla rodziców, którzy chcą zadbać o swoje dziecko w sytuacji rozwodu. Podczas niego poruszymy m.in. takie kwestie:

Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie? Co czuje mały człowiek, gdy rozstają się rodzice? Jak pomóc dziecku przejść przez rozwód rodziców, by ucierpiało jak najmniej. Coraz więcej związków się rozpada i często rodzice nie wiedzą, jak wspierać dziecko w sytuacji, która jest trudna także dla nich. Porozmawiamy o tym, jak dbać o dobro dziecka gdy zapada decyzja o rozwodzie/rozstaniu. W trakcie spotkania opowiem o tym, co robić a czego unikać aby dodatkowo nie krzywdzić dziecka. Będzie czas na dyskusję i pytania uczestników.

Dla kogo jest to spotkanie? Dla każdego, kto zainteresowany jest tematem –przede wszystkim rodziców trakcie rozwodu, albo takich, który zastanawiają się nad decyzją o rozstaniu lub takich, którzy rozstanie mają już za sobą i teraz borykają się jego konsekwencjami i chcieliby lepiej zrozumieć swoje dziecko i nauczyć się je wspierać.

Zapisy telefonicznie: 515 896 121

Koszt udziału 30 zł.

Zapraszam,
Justyna Stanik-Rybak, psycholog – psychoterapeutka

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne

Bezpłatne warsztaty dla rodziców z okazji 3 urodzin Centrum Psychologicznego „Kompas”

Już od 3 lat w Centrum Psychologicznym „Kompas” można uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną dla dzieci i dorosłych. Cieszymy się, że możemy pomagać i chcemy dalej dzielić się z Wami naszą wiedzą. Dlatego na 3 urodziny gabinetu przygotowaliśmy dzień bezpłatnych warsztatów i konsultacji psychologicznych dla rodziców. Dokładny grafik poniżej. Warsztaty poprowadzą nasi psycholodzy i psychoterapeuci oraz goście. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisów już dziś pod numerem telefonu 515 896 121

Program warsztatów:
10:15 – 11:45 Kinga Mucha „Porozmawiajmy o ADHD. Podejście psychoanalityczne”
12:00 – 13:20 Katarzyna Wrona „Smutno mi mamo” – czyli jak rozpoznać depresję u dziecka
13:30 – 14:50 Anna Maj „Dlaczego moje dziecko mnie nie słucha?” – warsztat o tym, jak rozumieć dziecięce nieposłuszeństwo i jak sobie z nim radzić
15:00 – 16:20 Justyna Stanik – Rybak „Niegrzeczne dzieci i wściekli rodzicie” – wykład o radzeniu sobie z agresją
16:30 – 17:50 Anna Maj „Czy rodzice przestaną mnie kochać?” – czyli jak zadbać o dziecko, gdy pojawia się rodzeństwo
18:10 – 19:30 Agata Lichota „Nauczy swój umysł czym jest trening biofeedback” – czym jest biofeedback eeg i jakie jest jego zastosowanie. Podczas warsztatu będzie możliwe podłączenie się do biofeedback eeg i osobiste sprawdzenie jak to działa!

Dodatkowo zapraszamy także na bezpłatne konsultacje psychologiczne prowadzone przez Justynę Stanik-Rybak. Konsultacje odbędą się o godz. 12:00; 13:00 i 14:00

Zapraszamy! Zespół Centrum Psychologicznego „Kompas”

Zaszufladkowano do kategorii Ogólne