Praca dla psychologa, psychoterapeuty, logopedy

Cały czas poszukujemy kolejnych specjalistów do pracy w zespole Centrum Psychologicznego „Kompas” w Radomiu. Zapraszamy:

  • psychologów-psychoterapeutów różnych nurtów. Potrzebni są zarówno psychoterapeuci dzieci i młodzieży jak i psychoterapeuci osób dorosłych, par i rodzin.
  • psychologów dziecięcych z doświadczeniem
  • psychologów – trenerów biofeedback EEG
  • logopedów, neurologopedów

Oferujemy: pracę w zespole psychologów i psychoterapeutów, którzy wspierają się wzajemnie i współpracują ze sobą. Udział w interwizjach zespołu, omawiania swojej pracy i czerpania z doświadczenia innych. W zespole są psychoterapeuci pracujący w różnych modalnościach, jesteśmy otwarci na odmienne spojrzenia. Możliwość indywidualnego dostosowania godzin i ilości pracy, a także formy współpracy (umowa zlecenie, umowa B2B lub, z czasem umowa o pracę). Wynagrodzenie min 50% kwoty wpłacanej przez pacjenta. W gabinecie działa recepcja, która zapewnia dobrą organizację i koordynację pracy. Pacjenci mają do dyspozycji poczekalnię, a pracownicy – pokój socjalny. Gabinety są komfortowo wyposażone, a w razie indywidualnych potrzeb terapeutów, zapewniamy doposażanie gabinetu w narzędzia potrzebne do pracy.

Wymagania:

Oczekujemy wykształcenia kierunkowego, dyplomu magistra w odpowiedniej dziedzinie i dodatkowo:

  • dla psychologa – psychoterapeuty: min. 1 rok pracy w zawodzie psychologa/psychoterapeuty i min. 1 ukończony rok 4 letniego szkolenia psychoterapii (w dowolnym nurcie) i kontynuowanie szkolenia. Gotowość do pracy w wymiarze min. 8 godzin tygodniowo (mile widziana większa dyspozycyjność) i obecności na zebraniach zespołu raz w miesiącu w sobotę.
  • dla psychologa dziecięcego: minimum 2 lata doświadczenia w pracy psychologicznej z dziećmi lub 1 rok doświadczenia i rozpoczęcie szkoły psychoterapii
  • dla psychologa – trenera biofeedback EEG – min. 1 rok doświadczenia w zawodzie psychologa i ukończony kurs trenera biofeedback EEG
  • dla logopedy/neurologopedy – min. 2 lata doświadczenia w pracy logopedy/neurologopedy

Oczekujemy także gotowości do aktywnego włączania się w działania gabinetu, chęci do rozwijania siebie i naszego Centrum.

Preferowane są osoby z Radomia i okolic.

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]