Praca dla psychoterapeutów

Poszukujemy psychologów-psychoterapeutów różnych nurtów do współpracy w zespole. Potrzebni są zarówno psychoterapeuci dzieci i młodzieży jak i psychoterapeuci osób dorosłych, par i rodzin.

Wymagania to min. 1 rok pracy w zawodzie psychologa/psychoterapeuty i min. 1 ukończony rok szkolenia psychoterapii (w dowolnym nurcie) i kontynuowanie szkolenia. Gotowość do pracy w wymiarze min. 10 godzin tygodniowo i obecności na zebraniach zespołu raz w miesiącu w sobotę. Oczekujemy także gotowości do aktywnego włączania się w działania gabinetu, chęci do rozwijania siebie i naszego Centrum.

Oferujemy – pracę w zespole psychologów i psychoterapeutów, którzy wspierają się wzajemnie i współpracują ze sobą. Możliwość indywidualnego dostosowania godzin i ilości pracy, a także formy współpracy (umowa zlecenie, umowa B2B lub, z czasem umowa o pracę). W gabinecie działa recepcja, która zapewnia dobrą organizację i koordynację pracy.

Preferowane są osoby z Radomia i okolic.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Psychologiczne „Kompas” z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.