Praca dla recepcjonistki

Centrum Psychologiczne „Kompas” poszukuje osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki-rejestratorki medycznej

Zakres obowiązków to:

– obsługa telefoniczna i bezpośrednia pacjentów/klientów Centrum
– udzielanie szczegółowych informacji na temat świadczonych w Centrum usług
– umawianie wizyt, zarządzanie terminarzami specjalistów
– przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
– zakładanie kart pacjentów, dbanie o dokumentację
– dbanie o porządek w gabinecie
– obsługa firmowego fanpage’a, odpowiadanie na wiadomości klientów
– inne zadania biurowe

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

– wysokiej kultury osobistej, umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem, dbania o podtrzymanie dobrych relacji
– dyskrecji – nasi pacjenci często cenią sobie anonimowość i muszą czuć się u nas bezpiecznie
– empatii i zrozumienia dla pacjentów
– dobrej organizacji pracy, samodzielności
– odpowiedzialności
– otwartości
– wykształcenia min. średniego
– umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
– dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
chętnie podejmiemy współpracę ze studentem/studentką psychologii lub pokrewnego kierunku

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie, długoterminowa współpraca
– praca na około 6-8 godzin dziennie, z czasem możliwe wydłużenie godzin pracy, możliwa praca zmianowa
– umowę zlecenia
– przeszkolenie w zakresie niezbędnym do wykonywania obowiązków takich jak udzielanie informacji o naszej działalności
– pracę w przyjaznej atmosferze

Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Psychologiczne „Kompas” z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Odpowiemy na wybrane oferty.