Agata Lichota

Jestem absolwentką psychologii na Krakowskiej Akademii o specjalności klinicznej. Stale uczęszczam na cykl szkoleń kwalifikacyjnych z zakresu neuroterapii, a także na podyplomowe studia kształcące w zakresie psychologii biznesu, co dodatkowo podnosi moje kompetencje w pracy z osobami narażonymi na silny stres, wypalenie zawodowe, bądź konfliktowe i niekomfortowe sytuacje w miejscu zatrudnienia.

Swoje dotychczasowe doświadczenie opieram o współpracę z ośrodkami takimi jak:. Oddział Szpitala Psychiatrycznego, Centrum Psychiatrii i Opieki Środowiskowej, placówki opieki i terapii , gdzie miałam możliwość poznać funkcjonowanie osób z różnym typem zaburzeń zarówno psychicznych jak i umysłowych m.in.: schizofrenią, autyzmem, ADHD, depresją, zaburzeniami lekowymi, nerwicami, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami osobowości, osobowością typu borderline, uzależnieniami również behawioralnymi oraz upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym i głębokim.

W swojej codziennej pracy zajmuję się konsultacjami psychologicznymi oraz diagnozą i terapią Neurofeedback EEG, która to dzięki zapisom graficznym obrazuje stan psychiczny danej osoby. Regularna praca w postaci systematycznego uczęszczania na treningi pozwala usprawniać funkcjonowanie dzieci (zarówno w szkole jak i w domu) oraz osób  dorosłych (w sferze prywatnej i zawodowej).